אודותינו

כל מה שתרצו לדעת אודות המשרד שלנו, אודות דרך העבודה שלנו, המלצות מלקוחות מרוצים, והיסטוריית ההצלחות שלנו.

נוסד ב-2015

משרד עורכי הדין המוביל בישראל לנזיקין ותביעות ביטוח

בכל מקרה בו אתם מעוניינים לבצע תביעת ביטוח או נזיקין, משרדנו נמצא לשירותכם. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל בתביעה שלכם.
משרדנו מתמחה בנזיקין ותביעות ביטוח, ובשנים האחרונות הצליח לחלץ לקוחות רבים ממצבי משבר.
תוכלו לקבל המלצות רבות ישירות מלקוחותינו. נפרט כעת סיפורי הצלחה שונים שמשרדנו לקח בהם חלק מהזמן האחרון:

ש' מאזור הצפון יצר עימנו קשר וביקש מאיתנו סיוע לאחר שאביו החל להראות תסמיני דמנציה. ש' לא היה בקיא בכיסויים הביטוחיים של אביו וביקש לבדוק האם ניתן לברר איזה כיסוי ביטוחי יש לאביו מבחינה זו. לאחר שמשרדנו ערך בדיקה מקיפה וכוללת, הצלחנו לגלות כי לאביו קיימות- 2 פוליסות ביטוח פרטיות, בנוסף לכך היו לו- 2 פוליסות ביטוח שהיו קיימות עוד ממקום עבודתו הקודם של אביו, ופוליסת ביטוח נוספת אשר קופת החולים של אביו סיפקה לו. לאחר איסוף הנתונים וארגון המידע על ידי צוות המומחים שלנו, הגשנו תביעה עבור אביו של ש' אל מול חברת הביטוח. לאחר כחודש וחצי מיום הגשת התביעה, פרק זמן מינימלי במונחים אלו, אביו של ש' קיבל פיצוי כולל של כ- 13,000 ₪, המגיעים לו כל חודש עד סוף ימי חייו. סכום זה גדול באופן משמעותי היסייע לאביו של ש' ולמשפחתו לטפל בו כראוי.

נ' מאזור המרכז יצרה עימנו קשר לאחר שעשתה בעצמה מעשה כנגד חברת הביטוח: היא הגישה תביעה לחברת הביטוח וקיבלה הצעה נמוכה ולא הולמת מספיק לפיצוי. בנוסף, הצעה זו הייתה נמוכה באופן משמעותי מהצעה שבעלה קיבל בעבר, בעבור תביעה זהה ואירוע דומה. לאחר
שפנתה אלינו עשינו בדיקה מקיפה וגילינו כי היה לנ' כיסוי ביטוחי נוסף בחברת ביטוח אחרת. השתמשנו בכיסוי זה, הגשנו בקשה להצעה לפיצוי גבוה יותר מהסכום שהוצע מלכתחילה לנ' מטעם חברת הביטוח, והצלחנו לזכות אותה בפיצוי חודשי בסכום של 7,000
ש"ח, אשר מגיעים אליה מדי חודש, עד סוף ימי חייה. פרוצדורה זו לקחה כחודש מתחילתה ועד סופה, פרק זמן קצר באופן משמעותי ממקרים דומים במקומות אחרים.

מ' מאזור המרכז יצר איתנו קשר לאחר שתביעתו נדחתה פעמיים כנגד שני מוסדות שונים. מ' הגיש תביעה נגד קופת החולים אליה הוא רשום ונגד הביטוח הלאומי, ובשני המקרים לא הצליח לממש את תביעתו והיא נדחתה. לאחר שפנה אלינו ובחנו את המקרה, הפננו אותו לבדיקה של
רופא מומחה הרלוונטי לתביעתו. רופא זה הינו רופא שאנו עובדים אתו כמשרד וסומכים עליו לסייע בהצלחה של הלקוחות שלנו לממש את התביעה. הרופא נתן חוות דעת רפואית, ולאחר מכן הגשנו בעבור הלקוח תביעה בצירוף חוות דעת זו. בזכות מאמצים אלו התביעה של מ' אושרה באופן סופי, הוא קיבל פיצוי בסכום גדול של- 300,000 ש"ח מקופת החולים אליה הוא רשום, לאורך תקופה של- 5 שנים. כמו כן, אושרה לו גמלת סיעוד חודשית בסכוך של- 4,500 ש"ח מטעם ביטוח לאומי, מדי חודש ולאורך כל חייו. סכומים אלו סייעו למ' להמשיך לנהל את אורח חייו באופן תקין.

ש' מאזור המרכז יצרה עימנו קשר לאחר שעברה פציעה ובעקבות פציעה זו נשברה עצם האגן שלה. לפני שפנתה אלינו, ש' הגישה באופן עצמאי תביעה לחברת הביטוח, ותביעה זו נדחתה. לאחר מכן ביצענו תחקור ואבחון של הנושא, והצלחנו להגיש עבורה ערעור שגרם לאישור של גמלת סיעוד זמנית לתקופה של- 12 חודשים. גמלת סיעוד זו כוללת 8,000 ש"ח המועברים אליה כל חודש, ומסייעים לה מאוד בשל מצבה הרפואי הקשה. לצד סיפורים אלו ישנם עוד סיפורים רבים של לקוחות מרוצים שיוכלו להמליץ בחום על המשרד שלנו, ועל דרך הטיפול שלנו בבקשות של הלקוחות. המוניטין שלנו מדבר בעד עצמו, כך שאם ברצונכם לבחור משרד מקצועי, איכותי, שמעניק יחס אישי ואדיב לכל לקוח ולא משאיר אף לקוח מאחור, הגעתם למקום הנכון, ותוכלו להרגיש אצלנו בידיים טובות.

תביעות ביטוח נזיקין ביטוח לאומי מקרקעין מחיקת חובות  וחדלות פרעון ירושות וייפוי כוח מתמשך רשלנות רפואית

משרד עורכי דין רשלנות רפואית נזקי גוף ותביעות ביטוח

אמינות

מקצועיות

יעילות

שירות אדיב

משרד עוה"ד נוה חגי מספק מגוון שירותים בתחומים הבאים:

ייצוג מבוטחים בתביעת חברת ביטוח. המשרד יעזור לכם להעלות את הטענות המשפטיות המתאימות על מנת להשיג סכומי פיצויים מרביים.

ייצוג אדם אשר נגרם לו עוול כתוצאה מהליך רפואי או על ידי גורם רפואי מסוים. המשרד יסייע בהוכחת הרשלנות ובכל הליכי התביעה.

טיפול בתביעות הקשורות במצבים בהם נגרם נזק לגופו או רכושו של אדם. עורכי הדין מטפלים בכל ההליכים הקשורים לתביעה ודואגים לאינטרס של הלקוח לקבלת פיצוי.

ייצוג הלקוחות בכל עניין הנוגע לנדל"ן, כגון קניה ומכירה של מגרשים ובתים, ליווי פרויקטים של תמ"א או ירושות.

טיפול בהסדר חובות, ליווי בתהליך פשיטת רגל מראשיתו ועד להשגת ההפטר.

ייעוץ וטיפול בענייני כתיבת ועריכת ירושה והגשת מסמך ייפוי כוח מתמשך.

הנבחרת שלנו

עורך דין נוה חגי

מייסד המשרד

אלעד זצקר

מומחה לניהול סיכונים